http://www.bonusclub.cz

O Bonus Clubu

Od počátku vzniku Bonusového programu usilovně pracujeme na spokojenosti a nadstandardních výhodách a službách pro klienta. Po dobu své existence společnost vydala přes  957 000 bonusových karet. Držitelé  této karty mohou  čerpat výhody u více než 2000 obchodních míst.

.

Věrnostní program Bonus Clubu je cíleně realizovaný na území České a Slovenské republiky. Tento projekt přináší výhody a bonusy klientům a partnerům Bonus Clubu v podobě slev, výhodných cen, bonusů a dárkových šeků. S kartou Bonus Clubu můžete nakupovat na mnoha obchodních místech a využívat další služby.

.

Image

Karta Bonus Club

.

Karta Bonus Clubu je nejen netradičním dárkem, který klient může získat při podpisu smlouvy, ale také jako zajímavý bonus firem a podniků pro své zaměstnance. Je nepochybné, že se karta stává také nástrojem, který umožňuje vydavateli karty s klientem, držitelem karty, i nadále pracovat.

Partnerské společnosti a organizace akceptující naši kartu jsou pečlivě sestaveny tak, aby klientovi poskytli široké portfolio produktů a služeb a klient tak mohl kartu aktivně využívat a mít ji stále ve svém povědomí. Nejen to vede k utužování funkce Bonus Clubu, ale také k navýšení obratů společností jež kartu akceptují.

.

Klienty informujeme o nových akceptačních místech formou direct mailu v e-mailové případně i listové podobě a samozřejmě také zviditelněním nových partnerů na internetové prezentaci BonusClubu.

> zpět na hlavní stranu